Home / Event / Projekty zamerane na energetiku infrastrukture a zivotne prostredie na Slovensku a v Taliansku

Projekty zamerane na energetiku infrastrukture a zivotne prostredie na Slovensku a v Taliansku

Projekty zamerane na energetiku infrastrukture a zivotne prostredie na Slovensku a v Taliansku

31 mája 2016 Veľvyslanectvo Slovenskej republiky v Taliansku, v spojení so Slovenskou agentúrou pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO), organizuje workshop venovaný prezentácii projektom v oblasti infraštruktúry, energie a životného prostredia na Slovensku a v Taliansku. Cieľom iniciatívy je prezentovať slovenské a talianske spoločnosti, hľadajúce nové príležitosti spolupráce v stavebnom, vodohospodárskom a energetickom sektore, ako aj načrtnúť podporu a posilnenie ekonomických vzťahov medzi Slovenskom a Talianskom.
Cieľom akcie je vytvoriť priestor na prezentáciu ekonomickej a obchodnej situácie v Taliansku a na Slovensku, realizácia konkrétnych projektov vo vyššie uvedených sektoroch a príležitosti pre finančnú podporu of bankových inštitúcií.
Workshop, ktorý otvorí podpredseda vlády Slovenskej republiky pre investície Peter Pellegrini a veľvyslanec Ján Šoth, sa uskutoční  31 mája 2016 v priestoroch Veľvyslanectva Slovenskej republiky v Ríme (Via dei Colli della Farnesina 144/6).
Pre účasť a možnosť prípadnej účasti na stretnutiach B2B s obchodnými partnermi, prosím kontaktujte ekonomického radcu veľvyslanectva: Rudolf Durdík, rudolf.durdik@mzv.sk, tel: +39 06 36715 210.
Prikladáme návrh programu workshopu.

Prejdite na stránku podujatia.

Top